O Kongresie

W wyniku zaistniałej sytuacji epidemicznej spotkanie na żywo w Krakowie nie będzie niestety możliwe, jednak dzięki wspólnym wysiłkom zdołaliśmy zorganizować prekursorską, internetową edycję Kongresu.

Tegoroczne spotkanie w przestrzeni wirtualnej w żaden sposób nie będzie uboższe, wręcz przeciwnie – dużo zyska. Program nie został właściwie zmieniony (odbędzie się prawie 90% zaplanowanych wcześniej wykładów i sesji), a strona internetowa stanie się olbrzymim i łatwo dostępnym źródłem informacji dla każdego zainteresowanego lekarza. Każdego, ponieważ zniesiona została opłata akredytacyjna.

Kongres odbędzie się dwuetapowo. Pierwsza część to obejmująca kilka dni (16–19 września) intensywna seria transmisji sesji. Na naszej stronie internetowej udostępnimy relacje live z 5 różnych sal wykładowych. Dalej przez 5 kolejnych tygodni (od poniedziałku do czwartku) będziemy prezentować sesje Asocjacji i Sekcji PTK. Więcej na ten temat w zakładce Program.

Do końca października 2020 roku na stronie Kongresu będą dostępne wszystkie nagrania rejestrowane podczas sesji transmitowanych na żywo.
Po zakończeniu Kongresu materiały wideo zostaną opublikowane na Multimedialnej Platformie Edukacyjnej PTK oraz stronie Kardiologii Polskiej.

Sam udział w tym nowatorskim Kongresie jest całkowicie bezpłatny, ale zainteresowani będą mogli wykupić kartę uczestnictwa, żeby ubiegać się o otrzymanie punktów edukacyjnych – szczegóły w  Regulaminie.

Szerokie spektrum tematów oraz elektroniczna wersja przypadków klinicznych i prac oryginalnych z pewnością zainteresują nie tylko specjalistów, lecz także innych praktyków, którym leży na sercu dobro pacjenta. W końcu wszyscy chcielibyśmy żyć lepiej i dłużej.